Thajské masáže

Otevřeno pro vás každý den od 9:00 do 21:00 včetně soboty a neděle

Ceník služeb

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Spočívá v působení síly na tlakové body. Uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem je dosáhnout odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla.

60 minut / 550 Kč

90 minut / 810 Kč

120 minut / 1.100 Kč


THAJSKÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masérka se soustředí na hlavu, krk, ramena, šíji a horní část zad. Zde bude různými tlaky, hmaty a masírováním působit na akupresurní body, které se budou stimulovat a tak dojde k uvolnění napětí. Thajská masáž zad a šíje zároveň účinně působí proti negativním účinkům stresu.

30 minut / 350 Kč

60 minut / 650 Kč

90 minut / 950 Kč


THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

Spočívá ve stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku člověka a odbourávání stresu.

30 minut / 300 Kč

45 minut / 450 Kč

60 minut / 550 Kč


OLEJOVÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř až po zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. Při olejové thajské masáži se používají speciální oleje.

60 minut / 600 Kč

90 minut / 900 Kč

120 minut / 1.200 Kč


THAJSKÁ AROMATICKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinaci s aromaterapií aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z pěti druhů). Masáž celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně. V nabídce máme RŮŽOVÝ TĚLOVÝ OLEJ, LEVANDULOVO-SANTALOVÝ OLEJ, POMERANČOVÝ OLEJ, CITRONOVÝ OLEJ nebo MENTOLOVÝ OLEJ.

60 minut / 650 Kč

90 minut / 950 Kč

120 minut / 1.300 Kč


THAJSKÁ ALOE VERA MASÁŽ TĚLA

Aloe vera je vynikající pro pleť citlivou, suchou, podrážděnou nebo pro pleť poničenou nadměrným opalováním. Naše masáž je jedinečná svými vyživujícími schopnostmi a navíc je spojená s příjemnými, pevnými, léčivými doteky masérky, neboť , jak víme, i doteky léčí. 100 % aloe vera gel smíchaný s přírodním olejem poskytne vaší pleti možnost absorbovat a udržet si vlhkost, která zajistí výrazné omlazení a ozdravění pleti.

60 minut / 650 Kč

90 minut / 950 Kč

120 minut / 1.300 Kč


THAJSKÁ ALOE VERA MASÁŽ OBLIČEJE

100% aloe vera gel smíchaný s přírodním oelejm poskytne Vaší pleti možnost absorbovat a držet si vlhkost, která zajistí výrazné omlazení a ozdravění pleti.

30 minut / 350 Kč

60 minut / 700 Kč


ZEŠTÍHLUJÍCÍ THAJSKÁ MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ

Nejhorší noční můrou pro ženy je mít celulitidu na těle. Zvláště v partiích jako jsou hýždě, nohy a břicho. Sen každé ženy je mít krásné, zdravé a zpevněné tělo. Zeštíhlující masáž proti celulitidě: Pomocí thajské masáže a speciálních hubnoucích přípravků docílíte toho nejlepšího výsledku. Hloubkovou zeštíhlující masáž s bylinkovým gelem Anti-celulit doplní příjemný gelový zábal a následná zpevňující masáž. Výjimečnost této masáže je obsažena v tom, že není použito žádných strojů, ale pouze kvalitní a příjemná masáž našich masérek, což dopomáhá k léčbě celulitidy, omezuje přebytek tělesného tuku a zpevňuje postižené partie.

60 minut / 690 Kč

90 minut / 1.000 Kč


THAJSKÁ MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Svými účinky stimuluje lymfatický systém a krevní oběh našeho organismu. Teplé kameny prohřívají celé tělo a harmonizují energii v těle. Střídání tlaku, uvolnění a tepla pomáhá odplavovat i dlouholeté tělesné problémy, čímž se zároveň vytvářejí ty nejlepší podmínky pro detoxikaci organismu.

60 minut / 800 Kč

90 minut / 1.050 Kč

120 minut / 1.350 Kč


THAJSKÁ KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

Je tradiční thajská masáž završená přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Říká se jí královská masáž, protože thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

60 minut / 800 Kč

90 minut / 1.050 Kč

120 minut / 1.300 Kč


THAJSKÁ MASÁŽ PRO DVA

Je vynikající inspirací pro společnou schůzku zamilovaných. Dvě terapeutky vás budou příjemně masírovat a vy se můžete oddávat pocitu uvolnění zároveň se svým vyvoleným. Tento společný zážitek bude pro vás nezapomenutelný.

90 minut / 1.950 Kč


THAJSKÁ MASÁŽ PRO NOVÉ MAMINKY

Ve staré thajské knize „Patom Jinda“ se objasňují příčiny různých onemocnění dětí a jejich matek a samozřejmě možnosti léčení a v jiné knize, nazvané „Maha Chotarat” se vysvětluje, jak a proč se naše krev chová v každém ročním období a jak to vše ovlivňuje naše zdraví a procesy stárnutí. Obě knihy dnes používáme jako vodítko k výběru bylin a lidového léčení tak, aby si současné ženy a maminky udržely svou krásu a své zdraví. Většinu těchto bylinek najdete v našich „bylinných sáčcích“. Tyto masáže s bylinkami si můžete dopřát již 7 dní po normálním porodu a měsíc po „císařském řezu".

60 minut / 650 Kč

90 minut / 950 Kč


MOXOVÁNÍ

Moxování (ožehování) je součástí tradiční čínské medicíny, kde se využívá tepla a kouře z léčivé moxy. Zahřívají se akupunkturní body a tím se stimulují nebo léčí dané orgány anebo se snižuje bolest zad, končetin, kloubů, hlavy apod. Dochází k prohřátí a uvolnění a k rovnováze energií a schopnostem organismu čelit škodlivinám. Tělo tak dostává nezbytnou energii, díky níž se lépe vyrovnává s nemocí a především se předchází jejímu vzniku. Moxování je vhodné pro lidi zimomřivé, unavené a větrem a zimou snadno zranitelné typy lidí, zvláště v chladných měsících. Moxy (vypadají jako „doutník“) jsou z pelyňku (Artemisia chinensis) obohacené o doplňkové byliny. Na většinu lidí působí vůně pelyňku uvolňujícím účinkem, dochází tedy i k příjemné aromaterapii. Moxy se pouze přikládají do určité vzdálenosti od daného bodu, jedná se o tzv. nepřímou metodu, která příjemně prohřívá místo a klient pociťuje úlevu nejen díky teplu, ale i díky uvolňujícím se látkám z bylin. Moxa se drží nad povrchem těla tak dlouho, dokud se pokožka viditelně prohřeje (zrůžoví, zčervená). Moxy mají silný tonizující účinek na tělo a posilují ho v boji proti chronickým obtížím, vyčerpání a špatnému trávení.

45 minut / 550 Kč

60 minut / 700 Kč


ČÍNSKÁ MASÁŽ

Čínské masáže (a manipulace) vycházejí z teorie tradiční čínské medicíny o regulaci prvků Ying a Yang, stimulace energie čchi v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubů. Jsou uznávanou terapeutickou metodou, která se používá při léčbě celé řady zdravotních problémů. Jedná se o druh masáže, který stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura. Rovnováha prvků Ying a Yang udržuje a zabezpečuje normální funkce lidského těla. Pokud pod vlivem vnějších faktorů, zranění či pod vlivem vnitřních faktorů (například změna nálad, špatná životospráva) dojde k nerovnováze tělesných fyziologických funkcí, a tak i k nerovnovážnému stavu Ying a Yang, vzniká poté nemoc. K odstranění tohoto stavu lze úspěšně využít čínskou masáž a klientovi lze ulevit od bolesti.

60 minut / 750 Kč

90 minut / 1.100 Kč